3. Debata Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Chemicznego

16 września 2022 r. na UMCS w Lublinie, jako wydarzenie towarzyszące 64. Zjazdowi Naukowemu Polskiego Towarzystwa Chemicznego, odbędzie się debata sektorowa pt. Współpraca instytucji edukacyjnych i przemysłu w zakresie przygotowania kadr na rynek pracy w sektorze chemicznym.

Wydarzenie będzie mieć formę hybrydową.

Debata dotyczy nowych wyzwań związanych z zapotrzebowaniem na nowe kompetencje oraz doskonalenie kanałów współpracy między instytucjami edukacyjnymi a przedsiębiorstwami branży chemicznej.

Będzie ona dotyczyła zarówno przykładów dobrej praktyki, jak i identyfikacji problemów we współpracy pomiędzy edukacją a przemysłem; wnioski z debaty zostaną wykorzystane przy opracowywaniu rekomendacji Rady w zakresie doskonalenia tej współpracy. Podstawą debaty będzie prezentacja programu współpracy kształcenia formalnego na poziomie średnim i wyższym z przedsiębiorcami w zakresie zintegrowania edukacji z przedsiębiorcami.

Do udziału w debacie zostaną zaproszeni członkowie Rady ds. Kompetencji Sektora Chemicznego, jak również reprezentanci przemysłu i instytucji edukacyjnych. Debata będzie wydarzeniem towarzyszącym Zjazdowi Polskiego Towarzystwa Chemicznego w Lublinie.

Panel ekspertów współprowadzących debatę: Dariusz Drozdowski, Wiesław Hreczuch, Tomasz Klepka, Przemysław Müller, Tomasz Wasilewski.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu! Udział w debacie jest bezpłatny. Prosimy jednak o dokonanie rejestracji, link:

https://evenea.pl/pl/wydarzenie/debata-chemia

Debata transmitowana będzie przez kanał YouTube, link: https://youtu.be/UiDzSJsQ47E

Organizatorem wydarzenia jest Polskie Towarzystwo Chemiczne oraz Stowarzyszenie Zachodniopomorski Klaster Chemiczny “ZIELONA CHEMIA”.

debata sektorowa chemia

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Zaloguj Się