Debata sektorowa: „Kompetencje w zakresie zarządzania innowacjami w sektorze chemicznym”

O przyszłości sektora chemicznego zadecyduje jego innowacyjność. Podstawowe wyzwania technologiczne, cyfrowe i środowiskowe wymagają od przedsiębiorstw sektora intensywnej współpracy z uczelniami, centrami badawczymi, klastrami oraz decyzji o powołaniu samodzielnych działów badawczo-rozwojowych.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejną już debatę organizowaną przez Sektorową Radę ds. Kompetencji Sektora Chemicznego.

Zagadnienia i pytania stanowiące podstawę do debaty sektorowej:

  • Jakie są tendencje na światowych rynkach w czasach niepewności i narastającego kryzysu gospodarczego i w jaki sposób na tą sytuację powinny reagować firmy różnych branż sektora chemicznego?
  • Czego potrzebują przedsiębiorstwa chemiczne w zakresie zarządzania innowacjami i jakie kompetencje wśród pracowników są dziś najbardziej pożądane?
  • W jaki sposób w rozwoju tych kompetencji właściciele firm, menadżerowie, kierownicy działów B+R mogą liczyć na wyższe uczelnie, a w jaki stopniu na wsparcie edukacyjne przez usługi doradcze i szkoleniowe?

Debata odbędzie się 22 listopada 2022 roku o godzinie10:00 w Centrum Konferencyjnym Hanza Tower Szczecin (ul. Wyzwolenia 50). Wydarzenie to odbędzie się jako wydarzenie równoległe do XI Międzynarodowego Forum Naukowo Gospodarczego CHEMIKA EXPO.

Debatę będzie można oglądać również na żywo na kanale Youtube pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=7vrvGnLELTE.

Informuję jednocześnie, że po zakończonej Debacie odbędzie się jeszcze w tym samym dniu Posiedzenie Członków Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Chemicznego.

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Zaloguj Się