Sustainable Economy in Horizon Europe International Matchmaking&Networking (INSE2022), Warszawa 5-6.12.2022r.

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszym międzynarodowym wydarzeniu pn. „ Sustainable Economy in Horizon Europe International Matchmaking&Networking” organizowanym przez Branżowy Punkt Kontaktowy Zrównoważona Gospodarka.

Konferencja odbędzie się 5-6 grudnia br. w Cambridge Innovation Center (CIC) w kompleksie VARSO PLACE przy ul. Chmielnej 73 w Warszawie.

Wydarzeniektóremu przewodniczyć będą delegaci Komisji Europejskiej oraz Zarząd A.SPIRE (lider Processes4Planet Partnership) ma na celu zaprezentowanie tematów konkursów w zakresie zrównoważonej gospodarki na lata 2023-2024.

Udział stacjonarny w spotkaniu będzie okazją do nawiązania kontaktów, poszukiwania partnerów biznesowych oraz dzielenia się doświadczeniami, a także zaprezentowania się podczas sesji pitchingowej.

Zapraszamy również do aktywnego udziału w sesji prezentowania pomysłów na projekty. Aby wziąć udział w sesji należy przesłać krótką prezentację (3-5 slajdów) do 30 listopada br. na adres icpeconomy@imn.lukasiewicz.gov.pl

Link do rejestracji >>> KLIKNIJ TUTAJ.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem + 48 691 550 771 (Kierownik BPK Zrównoważona Gospodarka – Kamila Luft).

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Zaloguj Się