Chem-Match: Korporacje spotykają się ze Startupami 2023 „Ekologicznie i cyfrowo”

Matchmaking Event inicjujący współpracę branży chemicznej ze startupami!

Przemysł chemiczny stoi obecnie przed różnorodnymi wyzwaniami. Kwestie takie jak cyfryzacja, usprawnienie procesów, odpowiedzialność ekologiczna i społeczna, łańcuchy dostaw i kryzys energetyczny kształtują nowe otoczenie operacyjne dla firm. Presja na innowacje jest duża, a przeszkodą pozostaje wymagany czas. Ambitne przedsiębiorstwa przy wprowadzaniu innowacji opierają się na podejściu opartym na współpracy. Wykorzystują dynamikę na scenie startupowej, aby przyspieszyć swoje wysiłki badawczo-rozwojowe.


Wydarzenie „Chem-Match: Korporacje spotykają się ze start-upami” nadaje impuls otwartym innowacjom chemicznym. Podobnie jak w poprzednich 4 udanych edycjach, łączymy korporacje ze start-upami z dziedzin chemii, biotechnologii, bioelektroniki, technologii środowiskowych i zrównoważonego rozwoju, zarządzania procesami cyfrowymi i innowacji cyfrowych.

Hessen Trade & Invest z Enterprise Europe Network i partnerami projektu Konferencja CIEX Europe, 5-HT Digital Hub Chemistry & Health, Międzynarodowe Centrum Współpracy Zrównoważonej Chemii (ISC3), Infraserv w Industry Park Höchst, HessenChemie, European IP Helpdesk i oferta produkcyjna EIT to specjalny format wydarzenia, podczas którego można się spotkać i porozmawiać na temat współpracy korporacji ze start-upami.

  • Startupy i Scaleupy
    korzystają z wydarzenia matchmakingowego oraz programu konferencji podczas konferencji CIEX Europe 2023 w dniach 25 i 26 października we Frankfurcie.  Ponadto spotkaj się z ekspertami IP.
  • Korporacje/firmy chemiczne
    spotykają się z innowacyjnymi start-upami podczas wydarzenia matchmakingowego w dniach 26 i 27 października 2023 r.

Zarejestruj się teraz bezpłatnie, składając indywidualną prośbę o współpracę i sprawdź, czy znajdziesz odpowiednich partnerów. Uwaga: udział jest zarezerwowany dla start-upów i korporacji z branży chemii, biotechnologii, bioelektroniki, ochrony środowiska i technologii cyfrowych/IT.

Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej  Chem-Match: Corporates meet Startups 2023 “Green & Digital”, która odbędzie się w dniach 26-27 października 2023 roku we Frankfurcie nad Menem oraz online.

surrealisrtyczny obraz szklanych probówek. obraz wytworzony przez sztuczną inteligencję.

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Zaloguj Się