Europejskie finansowanie cyfryzacji firm (FENG) – szkolenie 24.05.2023 w Szczecinie

Od prostego oprogramowania do komunikacji wewnętrznej po zaawansowane systemy bazujące na sztucznej inteligencji (AI). Albo wykorzystujące uczenie maszynowe (machine learning) narzędzia informatyczne. Stały się one współcześnie niezbędne do utrzymania firmy na rynku i zapewnienia jej konkurencyjności. Pomimo niewątpliwych korzyści, ich wdrożenie potrafi być niezwykle kosztowne. To często zniechęca wielu przedsiębiorców do wprowadzenia zmian.

Rozwiązaniem tego problemu jest program Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG), który daje możliwość sfinansowania części działań związanych z transformacją cyfrową firmy.

Uczestnicy szkolenia:

  • poznają zasady uwzględnienia kwestii cyfryzacyjnych w planowanych projektach;
  • otrzymają praktyczne wskazówki dotyczące aplikowania o dotacje, które pomogą pozyskać finansowanie.

Szkolenie poprowadzi p. Krystyna Flak – konsultantka ds. transferu technologii i specjalistka z zakresu cyfryzacji oraz funduszy unijnych w ośrodku Enterprise Europe Network działającym w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

KRYTERIA REKRUTACJI

Wydarzenie dla właścicieli i pracowników firm posiadających siedzibę lub oddział na terenie województwa zachodniopomorskiego i działających w jednej z następujących branż:

Administracja i polityka. Biotechnologia Budownictwo i architektura. Chemia i tworzywa. Drewno i meble. Edukacja i szkolnictwo. Elektronika i automatyka. Elektryczna. Energetyka i gaz. Finanse, księgowość i ubezpieczenia. Gastronomia i hotelarstwo. Górnictwo. Handel hurtowy i detaliczny. ICT. Kultura i sztuka. Media i informacje. Medycyna i zdrowie. Morska / stoczniowa. Motoryzacja. Nanotechnologia. Nieruchomości. Ochrona mienia. Ochrona środowiska. Opakowania (w tym papierowe). Papier i wyroby papierowe (bez opakowań). Poligrafia i reklama. Prawo. Przemysł i produkcja – inne. Rybactwo i rybołówstwo. Spożywcza i rolnictwo. Stalowa i metalowa. Szkło i ceramika. Tekstylia. Transport i logistyka. Turystyka i sport. Tytoń – produkcja i sprzedaż. Uroda i relaks.

Obowiązuje limit jednej osoby z firmy.

LOKALIZACJA

sala Szwalnia (115, I piętro) Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ul. Jagiellońska 20-21, 70-363 Szczecin.

ZAPISY

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest >>> TUTAJ

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Zaloguj Się