Program szkoleniowo-stażowy NASK #KarieraJutra!

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z programem szkoleniowo-stażowym NASK #KarieraJutra!. Jest on skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którzy prowadzą firmę na terytorium Polski i chcą przyjąć przeszkolonego stażystę na opłacony program stażowy. W bieżącej turze czas na rejestrację firm jest do 27 czerwca, ale z tego co nam wiadomo będzie też kolejna we wrześniu.

Dlaczego warto wziąć udział?

 

  • Umiejętności stażystów zostały zweryfikowane przez Google oraz SGH.
  • Program stażowy jest opłacony z budżetu Państwa.
  • Kariera Jutra to szansa na przyjęcie stażysty, który jest specjalistą w obszarze marketingu internetowego.
  • Stażyści mają szeroki wachlarz umiejętności – Od performance marketingu, przez analizę danych, UX, podstawy zarządzania i biznesu, aż po rozwiązania chmurowe w biznesie i marketingu.

Więcej informacji na temat programu i formularz aplikacyjny znajduje się TUTAJ.

Dla kogo?

Program skierowany jest do firm zainteresowanych przyjęciem przeszkolonego stażysty na 3-miesięczny program stażowy, objęcie go opieką i zapewnienie możliwości rozwijania nabytych kompetencji. W Projekcie mogą uczestniczyć mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa zarejestrowane na terytorium Polski, które na etapie przystępowania do projektu zaproponują ciekawy i spójny z celami Projektu plan stażu.

Niektórzy stażyści mówią w języku ukraińskim, dlatego do programu szukamy również firm, które przeniosły się do Polski z Ukrainy i mogą zaproponować staż w języku ukraińskim.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie tej informacji w Państwa sektorach.

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem karierajutra@nask.pl.

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Zaloguj Się