„Savoir-vivre w biznesie” – nowy kurs Akademii PARP

Weź udział w bezpłatnym kursie online Akademii PARP „Savoir-vivre w biznesie” i poznaj praktyczną stronę etykiety biznesowej! Dowiesz się nie tylko jak wywrzeć pozytywne wrażenie podczas spotkań z kontrahentami, ale też kiedy podać rękę jako pierwszy, jak zestawić kolory swojego stroju, czy w jakiej kolejności wsiąść do windy.

Znajomość zasad savoir-vivre’u w biznesie jest bardzo przydatna – pomaga w budowaniu uczciwych i opartych na wzajemnym szacunku relacji z partnerami, ale też może zadecydować o sukcesie negocjacji czy rozwoju relacji handlowych. Czym jest savoir-vivre w biznesie i co oznacza w praktyce?

Będziesz mieć okazję uczestniczenia w prowadzonych zajęciach, gdzie wspólnie omawiane są tematy związane z zasadami savoir-vivre’u w biznesie. Prowadzący kurs chętnie dzieli się swoim doświadczeniem. Postaci kursu będą występować w różnych sytuacjach, dzięki czemu zgłębisz wiedzę m.in. na temat językowego savoir-vivre’u, wręczania podarunków podczas spotkań biznesowych. Poznasz też zasady dotyczące różnic kulturowych, które mogą okazać się problematyczne w przypadku spotkań z osobami z zagranicy. Weź udział w nowym kursie i dowiedz się, dlaczego warto stosować etykietę podczas spotkań biznesowych.

Dzięki udziałowi w kursie „Savoir-vivre w biznesie”:

  • poznasz fundamenty zasad savoir-vivre’u w kontakcie bezpośrednim i zdalnym,
  • będziesz świadomie wzmacniać swój wizerunek w relacjach z klientami z Polski i zagranicy,
  • poznasz zasady etykiety biznesowej,
  • wzmocnisz wiedzę na temat zasad uczestnictwa w spotkaniach formalnych i nieformalnych w formule tradycyjnej i online.

Kurs „Savoir-vivre w biznesie” został opublikowany na platformie edukacyjnej Akademii PARP. Więcej informacji na temat nowego kursu znajdziesz na podstronie kursu – zapisz się już dziś!

Oferta kursów e-learningowych Akademii PARP jest całkowicie bezpłatna. Ukończenie każdego z kursów online daje możliwość uzyskania certyfikatu bez wychodzenia z domu.

źródło: parp.gov.pl

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Zaloguj Się