Wizyta studyjna Klastra Chemicznego w MASPEX

Pod koniec stycznia 2024 roku przedstawiciele Klastra Chemicznego „Zielona Chemia” uczestniczył w wizycie studyjnej w jednej z przodujących na rynku spożywczym firm grupie MASPEX w Wadowicach.

Celem wizyty było zaprezentowanie kolejnych wspólnych działań Klastra i Maspex’u w realizacji projektów ukierunkowanych na branżę sektora chemicznego. Rozmawiano o działaniach związanych z możliwością szerszego współdziałania firmy w zakresie nowych technologii oraz pozyskiwania środków na innowacyjne działania.

– Dla nas to możliwość promocji naszej firmy oraz wprowadzania na rynek nowych produktów, które będą dobrze odbieranie przez klientów. To również możliwość prac nad wprowadzaniem innowacji i wykorzystaniem surowców, które są u nas „odpadem” a można je powtórnie wykorzystać. – mówiła podczas spotkania Pani Marta Kutyna-Bakalarska, Dyrektor Działu Zarządzania i Innowacji w grupie Maspex.

W spotkaniu wzięli również udział Członkowie Zarządu Klastra : Jacek Drożdżal – Prezes Zarządu oraz Przemysław Wojdyła – Członek Zarządu. 

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Zaloguj Się