Zaproszenie na Kongres EDIH

Zapraszamy na inaugurację działalności Europejskich Hubów Innowacji Cyfrowych w Polsce, które odbędzie się 5 grudnia 2023 roku o godzinie 10.00 w siedzibie Ministerstwa Rozwoju i Technologii, przy Placu Trzech Krzyży 3/5 w Warszawie.

„Kongres EDIH – szybsza droga do cyfryzacji przedsiębiorstw w Polsce”, stanowić będzie wyjątkową okazję do prezentacji potencjału, jaki kryją w sobie Europejskie Huby Innowacji Cyfrowych, szczególnie pod kątem wspierania cyfrowej transformacji mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

W programie Kongresu zaplanowano inspirujące wystąpienie Aleksandra Poniewierskiego, lidera branżowego, poświęcone przemianom cyfrowym jako szansie dla przedsiębiorców oraz roli liderów w adaptacji do zmian, a także ciekawe panele, wystąpienia oraz prezentacja usług, takich jak Ecosystem building and networking, Skills and trainings czy Support to find investment, ukazujące praktyczne korzyści dla przedsiębiorstw. 
 
Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Platforma Przemysłu Przyszłości we współpracy z Departamentem Innowacji i Polityki Przemysłowej w Ministerstwie Rozwoju i Technologii. 

Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości zapraszają na konferencję inaugurującą działalność sieci Europejskich Hubów Innowacji Cyfrowych w Polsce. Konferencja będzie okazją do przedstawienia potencjału, który stanowią Europejskie Huby Innowacji Cyfrowych w kontekście wsparcia transformacji cyfrowej mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. W ramach konferencji zaplanowano serię wystąpień, prezentacji i paneli dyskusyjnych poruszających zagadnienia związane z cyfryzacją działalności gospodarczej.

Wydarzenie jest skierowane szczególnie do instytucji ekosystemu wsparcia cyfryzacji, przedsiębiorstw – sektora MŚP, instytucji otoczenia biznesu, konsorcjum EDIH oraz interesariuszy Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości oraz Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Zapraszamy do REJESTRACJI

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Zaloguj Się