Konkurs Pracodawca Jutra – edycja VII wydłużony do 31 lipca 2023 roku

Jest nam niezmiernie miło przypomnieć, że od 17 kwietnia 2023 trwa konkurs „Pracodawca Jutra” – edycja VII

Konkurs jest skierowany do przedsiębiorców oraz instytucji edukacyjnych współpracujących z przedsiębiorcami w zakresie realizowanych inicjatyw edukacyjnych stanowiących dobry przykład współpracy biznesu z edukacją. Każdy przedsiębiorca może złożyć maksymalnie po jednym zgłoszeniu w dwóch kategoriach: „Rozwój pracownika” i „Ambasador Edukacji”.  Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zgłoszenie on line w terminie do 31 lipca 2023r. 

W tegorocznej edycji konkursu, Kapituła Konkursu wyłoni 4 laureatów w dwóch kategoriach i w dwóch segmentach (1. segment mikro i mały przedsiębiorca, 2. segment średni i duży przedsiębiorca), a  także Kapituły Sektorowe przyznają łącznie do 17 nagród i wyróżnień branżowych. 

Więcej informacji o konkursie zamieściliśmy w naszej kwietniowej aktualności. Szczegółowe zapisy konkursu znajdują się natomiast na stronie: www.parp.gov.pl/pracodawca-jutra

Poniższa prezentacja oraz film promocyjny zawierają kluczowe informacje dotyczące konkursu. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu oraz do promowania konkursu wśród odbiorców Państwa działań.

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Zaloguj Się